Secret-Agent
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Secret-Agent

Ochelarii de firma, costum cu cravata, echipament de ultima tehnologie!A ce suna?!Nu cumva a agent secret?!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Multa transpiratie acumulata!

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
H.S. Anabelle
User Special
User Special
H.S. Anabelle


Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 22/07/2009

Multa transpiratie acumulata! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Multa transpiratie acumulata!   Multa transpiratie acumulata! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 12:07 am

- Renunti?
Intreba Anabelle ridicand o spranceana.
- Speram ca abea de incalzesti.
Desi vorbea relaxata, iti tinea in continuare mana inclestata pe abdomenul lui si picioarele incordate fara sa ii dea drumul.
Sus In jos
Edward
Incepator
Incepator
Edward


Sagetator Sobolan
Numarul mesajelor : 29
Data de inscriere : 22/07/2009
Varsta : 27
Localizare : Unde nu te astepti...

Multa transpiratie acumulata! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Multa transpiratie acumulata!   Multa transpiratie acumulata! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 12:13 am

-Am zis ca renunt?intreba el rostogolindu-se cu ea cu tot.

Mesaj editat.
By H.S. Anabelle.


Ultima editare efectuata de catre Edward in Joi Iul 23, 2009 12:54 am, editata de 1 ori
Sus In jos
H.S. Anabelle
User Special
User Special
H.S. Anabelle


Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 22/07/2009

Multa transpiratie acumulata! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Multa transpiratie acumulata!   Multa transpiratie acumulata! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 12:15 am

Anabelle se lasa trantita sub el strangandu-si mai tare pumnul in stomacul lui.
Tragandu-si apoi mainile si le dadu pe spate facand roara in spate cu el peste ea, lovindu-l astfel cu spatele si capul de spalier.
Se ridica dandu-se inapoi, asteptand sa se ridice pentru a lovi. Astepta lovitura lui, tinandu-si mainile pregatite in fata pentru a o para, cu genunchii indoiti incordat.
Sus In jos
Edward
Incepator
Incepator
Edward


Sagetator Sobolan
Numarul mesajelor : 29
Data de inscriere : 22/07/2009
Varsta : 27
Localizare : Unde nu te astepti...

Multa transpiratie acumulata! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Multa transpiratie acumulata!   Multa transpiratie acumulata! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 12:31 am

Lovitura la cap ii provoca o inconstienta temporara facandu-l sa se prabuseasca.

Mesaj editat.
By H.S. Anabelle.


Ultima editare efectuata de catre Edward in Joi Iul 23, 2009 12:54 am, editata de 1 ori
Sus In jos
H.S. Anabelle
User Special
User Special
H.S. Anabelle


Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 22/07/2009

Multa transpiratie acumulata! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Multa transpiratie acumulata!   Multa transpiratie acumulata! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 12:49 am

Anabelle se redresa scotandu-si sticla de apa si turnandu-i-o complet baiatului pe fata ca sa-l trezeasca.
- Bun. Daca eram hotarata sa scap de tine acum iti trageam un glonte in cap si scapam de tine. Deci mai exerseaza
Replica cand considera ca putea sa o auda.
Sus In jos
Edward
Incepator
Incepator
Edward


Sagetator Sobolan
Numarul mesajelor : 29
Data de inscriere : 22/07/2009
Varsta : 27
Localizare : Unde nu te astepti...

Multa transpiratie acumulata! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Multa transpiratie acumulata!   Multa transpiratie acumulata! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 12:59 am

O livi in burta si sari in picioare.
-Da,vezi sa nu!Mai incearca!
Sus In jos
H.S. Anabelle
User Special
User Special
H.S. Anabelle


Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 22/07/2009

Multa transpiratie acumulata! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Multa transpiratie acumulata!   Multa transpiratie acumulata! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 1:01 am

Anabelle se lasa intr-o parte pe piciorul stang intr-o pirueta tipica unui dansator, insa ridicandu-=si piciorul drept lovindu-l in gat pe baiat lipindu-l de perete apasandu-i tare gatul cu piciorul.
Sprijinindu-se cu toate greutatea in traheeea lui cu talpa, isi ridica celalalt picior tinandu-se in maini pe podea cat sa-i dea un sut in tampla daramandu-l intr-o parte.
Se retrase sarind la cativa pasi departare in spate.
Sus In jos
Edward
Incepator
Incepator
Edward


Sagetator Sobolan
Numarul mesajelor : 29
Data de inscriere : 22/07/2009
Varsta : 27
Localizare : Unde nu te astepti...

Multa transpiratie acumulata! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Multa transpiratie acumulata!   Multa transpiratie acumulata! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 1:03 am

Zambi si sari facand o tornada de picioare pe care o lovi.
Sus In jos
H.S. Anabelle
User Special
User Special
H.S. Anabelle


Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 22/07/2009

Multa transpiratie acumulata! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Multa transpiratie acumulata!   Multa transpiratie acumulata! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 2:35 am

Anabelle isi tinu mainile in fata incazand loviturile lui numai in antebrate, protejand alte zone de atingere.
Dupa mai multe lovituri reusi sa ii prinda glezna ridicandu-l de ea cat sa cada pe spate. Il calca pe incheietura mainii stangi zambind cand ii auzii oasele incheieturii trsnind, imobile acum.
Sus In jos
Edward
Incepator
Incepator
Edward


Sagetator Sobolan
Numarul mesajelor : 29
Data de inscriere : 22/07/2009
Varsta : 27
Localizare : Unde nu te astepti...

Multa transpiratie acumulata! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Multa transpiratie acumulata!   Multa transpiratie acumulata! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 2:01 pm

O lovi cu picioarul in spate si se ridica rapid sucindu-i mana cat sa i-o rupa.Reusi sa faca chestia asta.
Sus In jos
H.S. Anabelle
User Special
User Special
H.S. Anabelle


Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 22/07/2009

Multa transpiratie acumulata! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Multa transpiratie acumulata!   Multa transpiratie acumulata! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 4:55 pm

- De ce am impresia ca pana pierde unul o sa ramanem cu mai multe oase rupte?
Intreba ironic cu voce tare ridicandu-si mana inca intactaprivindu-si pentru o fractiune de secunda unghiile lungi, vopsite in portocaliu.
Cu un zambet usor isi infipse unghiile adanc in gatul lui in punctele imobilizatoare de la ceafa. In mod normal cineva atins acolo atat de puternic ramanea paralizat cateva minute. Considerand ca avusese efect si asupra lui, se desrpinse de el conteplandu-si unghiile insangerate de gatul lui.
Sus In jos
Edward
Incepator
Incepator
Edward


Sagetator Sobolan
Numarul mesajelor : 29
Data de inscriere : 22/07/2009
Varsta : 27
Localizare : Unde nu te astepti...

Multa transpiratie acumulata! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Multa transpiratie acumulata!   Multa transpiratie acumulata! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 4:57 pm

O lovi puternic cu pumnul in burta apoi isi puse picioarul pe piciorul ei apasand tare pana cand auzi trosnitura oaselor.
Sus In jos
H.S. Anabelle
User Special
User Special
H.S. Anabelle


Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 22/07/2009

Multa transpiratie acumulata! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Multa transpiratie acumulata!   Multa transpiratie acumulata! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 5:00 pm

Anabelle scita un zambet usor cand vazu ca baiatul nu se lasase dat jos de lovitura.
Simtindu-si piciorul cedand se sprijini intentionat mai mult pe el facand rapid analiza punctelor slabe.
- No rules.
Zise sec cand il lovii cu genunchiul intre picioare lovindu-l cu sutul in ceafa provocandu-i orbire temporara.
Se dadu suficient de in spate cat sa nu se poata apropia destul de repede de ea.
Sus In jos
Edward
Incepator
Incepator
Edward


Sagetator Sobolan
Numarul mesajelor : 29
Data de inscriere : 22/07/2009
Varsta : 27
Localizare : Unde nu te astepti...

Multa transpiratie acumulata! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Multa transpiratie acumulata!   Multa transpiratie acumulata! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 5:08 pm

Zambi.Nu mai avuse de mult parte de un adversar asa de bun.
-Esti buna!zise el ridicandu-se.
Sus In jos
H.S. Anabelle
User Special
User Special
H.S. Anabelle


Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 22/07/2009

Multa transpiratie acumulata! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Multa transpiratie acumulata!   Multa transpiratie acumulata! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 5:15 pm

- Mi-ai rupt doua incheieturi si tu vorbeai.
Replica acceptand insa complimentul.
- Propun egalitate. Inainte sa ne omoram reciproc.
Sus In jos
Edward
Incepator
Incepator
Edward


Sagetator Sobolan
Numarul mesajelor : 29
Data de inscriere : 22/07/2009
Varsta : 27
Localizare : Unde nu te astepti...

Multa transpiratie acumulata! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Multa transpiratie acumulata!   Multa transpiratie acumulata! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 5:16 pm

-De acord!zise el.Mi se pare cel mai corect!Dar sa stii ca de molt nu am mai avut un adversar asa de bun!
Sus In jos
H.S. Anabelle
User Special
User Special
H.S. Anabelle


Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 22/07/2009

Multa transpiratie acumulata! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Multa transpiratie acumulata!   Multa transpiratie acumulata! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 5:18 pm

Anabelle zambi subtire.
- O sa-ti treaca orbirea in cateva minute.
Se uita la incheietura lui care statea intr-o pozitie nefireasca.
- Pana atunci stai pe loc sa-ti pun ceva la incheietura aia. Macar verific daca mai stiu ceva de medicina.
Sus In jos
Edward
Incepator
Incepator
Edward


Sagetator Sobolan
Numarul mesajelor : 29
Data de inscriere : 22/07/2009
Varsta : 27
Localizare : Unde nu te astepti...

Multa transpiratie acumulata! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Multa transpiratie acumulata!   Multa transpiratie acumulata! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 5:20 pm

Zase sec.Se aseza pe banca si lua o gura din apa pe care o avea in rucsac.
Sus In jos
H.S. Anabelle
User Special
User Special
H.S. Anabelle


Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 22/07/2009

Multa transpiratie acumulata! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Multa transpiratie acumulata!   Multa transpiratie acumulata! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 5:21 pm

Anabelle ridica din umeri privindu-si incheietura piciorului.
Se aseza pe banda legandu-si strans cu un bandaj incheietura. Calca apoi pe piciorul respectiv. Era in regula. Fracturile nu erau grave.
Sus In jos
Edward
Incepator
Incepator
Edward


Sagetator Sobolan
Numarul mesajelor : 29
Data de inscriere : 22/07/2009
Varsta : 27
Localizare : Unde nu te astepti...

Multa transpiratie acumulata! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Multa transpiratie acumulata!   Multa transpiratie acumulata! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 5:23 pm

-E bine piciorul?intreba el uitandu-se la roscata.Cred ca am exagerat putin!
Sus In jos
H.S. Anabelle
User Special
User Special
H.S. Anabelle


Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 22/07/2009

Multa transpiratie acumulata! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Multa transpiratie acumulata!   Multa transpiratie acumulata! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 5:24 pm

Anabelle schita un zambet usor ridicandu-se in picioare calcand doar putin mai ne-apasat decat inainte.
- Ce nu te omoara te face mai puternic.
Sus In jos
Edward
Incepator
Incepator
Edward


Sagetator Sobolan
Numarul mesajelor : 29
Data de inscriere : 22/07/2009
Varsta : 27
Localizare : Unde nu te astepti...

Multa transpiratie acumulata! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Multa transpiratie acumulata!   Multa transpiratie acumulata! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 5:28 pm

Zambi.Era foarte adevarat.
-Pe bune acum,chiar esti buna!Nimeni nu mi-a facut pana acum fata!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Multa transpiratie acumulata! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Multa transpiratie acumulata!   Multa transpiratie acumulata! - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Multa transpiratie acumulata!
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Secret-Agent :: Military Academy : FBI :: Sala antrenamente-
Mergi direct la: