Secret-Agent
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Secret-Agent

Ochelarii de firma, costum cu cravata, echipament de ultima tehnologie!A ce suna?!Nu cumva a agent secret?!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Alimentara. - Raion 7.

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
H.S. Anabelle
User Special
User Special
H.S. Anabelle


Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 22/07/2009

Alimentara. - Raion 7. Empty
MesajSubiect: Alimentara. - Raion 7.   Alimentara. - Raion 7. Icon_minitimeMier Iul 22, 2009 11:44 pm

OOC: ora 8.50 dimineata, zi insorita. topic deschis.
BIC:

Anabelle stranse mai bine manerele cosului ed cumparaturi in palma, uitandu-se printre rafturi dupa produsele pe care le cauta. Tipic, niciodata nu reusea sa gaseasca exact ce cauta. In nici un domeniu. Ofta dandu-si o suvita din ochi.


Ultima editare efectuata de catre H.S. Anabelle in Joi Iul 23, 2009 12:23 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Crystal Smith
Admin
Crystal Smith


Numarul mesajelor : 54
Data de inscriere : 21/07/2009

Alimentara. - Raion 7. Empty
MesajSubiect: Re: Alimentara. - Raion 7.   Alimentara. - Raion 7. Icon_minitimeMier Iul 22, 2009 11:45 pm

Isi puse ochelarii pe cap,apoi isi cauta sucul natural de portocale,ca de obicei,ce prostie,nu`l mai aveau.Injura printre dinti copilaresc,cautand altul.
Sus In jos
http://provocative-girls.omgforum.net/forum.htm
H.S. Anabelle
User Special
User Special
H.S. Anabelle


Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 22/07/2009

Alimentara. - Raion 7. Empty
MesajSubiect: Re: Alimentara. - Raion 7.   Alimentara. - Raion 7. Icon_minitimeMier Iul 22, 2009 11:47 pm

Anabelle selecta doua doze de Pepsi Twist aruncandu-le in cosul de cumparaturi alaturi de painea impletita si pachetul de unt. Nimic interesant, doar ca frigiderul ramasese complet gol. Ma rog, in afara de cantitatile impresionante de oua.
Sus In jos
Crystal Smith
Admin
Crystal Smith


Numarul mesajelor : 54
Data de inscriere : 21/07/2009

Alimentara. - Raion 7. Empty
MesajSubiect: Re: Alimentara. - Raion 7.   Alimentara. - Raion 7. Icon_minitimeMier Iul 22, 2009 11:49 pm

-Ei dracie ! Ce porcarie ca nu mai au .. Spuse imbufnandu`se ca un copil,nu-si gasea ceva pe placul sau.Isi lua cateva mere,impreuna cu cateva fructe,pentru o salata.
Sus In jos
http://provocative-girls.omgforum.net/forum.htm
H.S. Anabelle
User Special
User Special
H.S. Anabelle


Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 22/07/2009

Alimentara. - Raion 7. Empty
MesajSubiect: Re: Alimentara. - Raion 7.   Alimentara. - Raion 7. Icon_minitimeMier Iul 22, 2009 11:51 pm

Anabelle tresari cand auzii o voce in apropiere, intorcandu-se din reflex catre fata lovindu-si din greseala cosul de al ei, rasturnand continutul amandurora.
- Ah, scuza-ma!
Sus In jos
Crystal Smith
Admin
Crystal Smith


Numarul mesajelor : 54
Data de inscriere : 21/07/2009

Alimentara. - Raion 7. Empty
MesajSubiect: Re: Alimentara. - Raion 7.   Alimentara. - Raion 7. Icon_minitimeMier Iul 22, 2009 11:52 pm

-Eh nu-i nimic .. Spuse zambind copilareste,adunandu`le pe ale fetei si ale ei,in cateva minute,de,instinctele de agent se aratau.
-Stii cumva daca mai au suc Cappy,o sa crizez daca nu il gasesc!
Sus In jos
http://provocative-girls.omgforum.net/forum.htm
Tsushi Sujini
Incepator
Incepator
Tsushi Sujini


Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 22/07/2009

Alimentara. - Raion 7. Empty
MesajSubiect: Re: Alimentara. - Raion 7.   Alimentara. - Raion 7. Icon_minitimeMier Iul 22, 2009 11:53 pm

Intra in alimentara, luand un cos, mergand printre rafturi, cautandu-si pachetelele cu ciocolata calda, si lamaile pentru limonada. Isi misca ochi intr-o parte si in cealata, priviind atenta
Sus In jos
H.S. Anabelle
User Special
User Special
H.S. Anabelle


Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 22/07/2009

Alimentara. - Raion 7. Empty
MesajSubiect: Re: Alimentara. - Raion 7.   Alimentara. - Raion 7. Icon_minitimeMier Iul 22, 2009 11:55 pm

Anabelle se gandi cateva clipe dupa ce ii multumii pentru ca o ajutase sa ridice produsele, incantata ca nu se sparsese nimic sau alte lucruri de acest gen.
- Pai, aici se pare ca nu mai au, dar gasesti la magazin vis a vis.
Sus In jos
Crystal Smith
Admin
Crystal Smith


Numarul mesajelor : 54
Data de inscriere : 21/07/2009

Alimentara. - Raion 7. Empty
MesajSubiect: Re: Alimentara. - Raion 7.   Alimentara. - Raion 7. Icon_minitimeMier Iul 22, 2009 11:56 pm

Isi ridica ambele maini, trecandu`si suvitele de pe fata,pe urechi pentru a vedeea mai bine.
-Sper,desii,eu cam (,)crizez daca nu am Cappy! Spuse zambind copiresc.
Sus In jos
http://provocative-girls.omgforum.net/forum.htm
H.S. Anabelle
User Special
User Special
H.S. Anabelle


Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 22/07/2009

Alimentara. - Raion 7. Empty
MesajSubiect: Re: Alimentara. - Raion 7.   Alimentara. - Raion 7. Icon_minitimeMier Iul 22, 2009 11:57 pm

Anabelle zambi usor stramb, insa ingust.
- De portocale?
Intreba zambind subtire.
- Daca vrei, iti arat magazinul. Oricum cred ca am luat tot ce aveam nevoie de aici.
Sus In jos
Crystal Smith
Admin
Crystal Smith


Numarul mesajelor : 54
Data de inscriere : 21/07/2009

Alimentara. - Raion 7. Empty
MesajSubiect: Re: Alimentara. - Raion 7.   Alimentara. - Raion 7. Icon_minitimeMier Iul 22, 2009 11:58 pm

-Yep,daca nu te deranjeaza! Se scarpina cu mana la ceafa.Isi mai lua doua portocale,apoi le impacheta,mergand la casa cu ele.
Sus In jos
http://provocative-girls.omgforum.net/forum.htm
Tsushi Sujini
Incepator
Incepator
Tsushi Sujini


Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 22/07/2009

Alimentara. - Raion 7. Empty
MesajSubiect: Re: Alimentara. - Raion 7.   Alimentara. - Raion 7. Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 12:01 am

Din neatentie, dadu peste Crystal. De la impactul mare, se dadu un pas in spate, cu calcaiul inafara, pentru a nu-si pirde echilibrul, pentru ca era pe tocuri, si erau foarte subtiri. O privii pe bruneta, plecand capul usor, semn ca se scuza, apoi revenind la pozitia initiala.
-Imi pare rau!
Sus In jos
Crystal Smith
Admin
Crystal Smith


Numarul mesajelor : 54
Data de inscriere : 21/07/2009

Alimentara. - Raion 7. Empty
MesajSubiect: Re: Alimentara. - Raion 7.   Alimentara. - Raion 7. Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 12:02 am

-Da` aveti ,vere,ceva cu mine! Spuse o gluma neinsemnata,asa incat sa-i fi raspuns fetei.
-Eh nu-i nimic .. Reflexele se aratara,privind`o pe fata,tragand`o in pozitia sa initiala.
Sus In jos
http://provocative-girls.omgforum.net/forum.htm
H.S. Anabelle
User Special
User Special
H.S. Anabelle


Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 22/07/2009

Alimentara. - Raion 7. Empty
MesajSubiect: Re: Alimentara. - Raion 7.   Alimentara. - Raion 7. Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 12:04 am

Anabelle o fixa cu privirea o clipa studiindu-i discret miscarile. Zambi in sinea ei nelasand sa se vada nimic la suprafata.
- Se pare ca astazi atragi oamenii ca un magnet.
Zise glumind ridicand din sprancene.
Sus In jos
Crystal Smith
Admin
Crystal Smith


Numarul mesajelor : 54
Data de inscriere : 21/07/2009

Alimentara. - Raion 7. Empty
MesajSubiect: Re: Alimentara. - Raion 7.   Alimentara. - Raion 7. Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 12:05 am

-Am un farmec aparte .. Da` se pare ca decat pentru fete! Zambi vizibil amuzata,apoi isi aseza mai bine plasele,dandu`i banii caseritei.
Sus In jos
http://provocative-girls.omgforum.net/forum.htm
Tsushi Sujini
Incepator
Incepator
Tsushi Sujini


Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 22/07/2009

Alimentara. - Raion 7. Empty
MesajSubiect: Re: Alimentara. - Raion 7.   Alimentara. - Raion 7. Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 12:07 am

Zambii larg, apoi lua cosul plin cu fructe, si il puse pe masa de langa casa. Privii pretul total, si isi scoase portofelul din geanta, scotand banii, platind, si luand plasa, oftand
Sus In jos
H.S. Anabelle
User Special
User Special
H.S. Anabelle


Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 22/07/2009

Alimentara. - Raion 7. Empty
MesajSubiect: Re: Alimentara. - Raion 7.   Alimentara. - Raion 7. Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 12:08 am

Anabelle platise deja, tinandu-si cumparaturile infime intr-o punga mica de plastic. Stramba din nas. Plasticul nu este recomandat pentru cei pasionati de ecologie, isi spue oftand in sinea ei.
Astepta ca fata cu Cappy-ul sa iasa, pentru a-i arata magazinul.
Sus In jos
Tsushi Sujini
Incepator
Incepator
Tsushi Sujini


Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 22/07/2009

Alimentara. - Raion 7. Empty
MesajSubiect: Re: Alimentara. - Raion 7.   Alimentara. - Raion 7. Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 12:09 am

Merse spre iesire, tinand plasa mare cu ambele maini, in fata. Iesii, oprindu-se. Inspira aerul poluat din New York, inchizand ochi pentru un moment
Sus In jos
Crystal Smith
Admin
Crystal Smith


Numarul mesajelor : 54
Data de inscriere : 21/07/2009

Alimentara. - Raion 7. Empty
MesajSubiect: Re: Alimentara. - Raion 7.   Alimentara. - Raion 7. Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 12:14 am

-Stai stai,asteapta`ma! Spuse ca un copilas grabit,catre Anabelle,inlocui pungile de plastic.
Apoi iesi din SuperMarket.
Sus In jos
http://provocative-girls.omgforum.net/forum.htm
H.S. Anabelle
User Special
User Special
H.S. Anabelle


Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 22/07/2009

Alimentara. - Raion 7. Empty
MesajSubiect: Re: Alimentara. - Raion 7.   Alimentara. - Raion 7. Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 12:17 am

Anabelle zambi subtire vazand copilarosenia fetei. Totusi considera ca era doar o apartenta.
- Haide.
Zise dandu-si de inteles sa o urmeze cand merse cu pasi apasati, bine pusi la punct ca ritm, catre magazinul mic de vis a vis.
Sus In jos
Crystal Smith
Admin
Crystal Smith


Numarul mesajelor : 54
Data de inscriere : 21/07/2009

Alimentara. - Raion 7. Empty
MesajSubiect: Re: Alimentara. - Raion 7.   Alimentara. - Raion 7. Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 12:19 am

-Sa stii ca esti rea ca nu ma astepti .. Zise mergand dupa ea,cat mai grabit putea,desii era in adidasi,desii lovitura cu glontul,nu se mai vindeca.
Sus In jos
http://provocative-girls.omgforum.net/forum.htm
H.S. Anabelle
User Special
User Special
H.S. Anabelle


Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 22/07/2009

Alimentara. - Raion 7. Empty
MesajSubiect: Re: Alimentara. - Raion 7.   Alimentara. - Raion 7. Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 12:21 am

- Lumea e nedreapta.
Replica zambind usor in directia ei oprindu-se din mers in fata magazinului.
- Aici gasesti Cappy de care vrei. Mi-as cumpara si eu, am vazut de multe ori, insa are un gust oribil de conservanti.
"Ca tot ce exista in tara asta" adauga in minte.
Sus In jos
Crystal Smith
Admin
Crystal Smith


Numarul mesajelor : 54
Data de inscriere : 21/07/2009

Alimentara. - Raion 7. Empty
MesajSubiect: Re: Alimentara. - Raion 7.   Alimentara. - Raion 7. Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 12:22 am

-Eii .. Mie`mi place .. Spuse cautand atent,facand ochii mari dupa sucul ce`l cauta.
-Aici eraa! Tipa incet,apoi deschise bratele luandu`l,apoi platindu`l.
Iesi din magazin.
-Si,ce faci acum?! Intreba uitandu`se la ea.
Sus In jos
http://provocative-girls.omgforum.net/forum.htm
Tsushi Sujini
Incepator
Incepator
Tsushi Sujini


Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 22/07/2009

Alimentara. - Raion 7. Empty
MesajSubiect: Re: Alimentara. - Raion 7.   Alimentara. - Raion 7. Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 12:22 am

Ofta, mergand catre cealata alimentara, sperand cao sa gaseasca ciocolata calda de calitate
Sus In jos
Rein
Admin
Rein


Leu Sobolan
Numarul mesajelor : 39
Data de inscriere : 22/07/2009
Varsta : 28
Localizare : In hell

Alimentara. - Raion 7. Empty
MesajSubiect: Re: Alimentara. - Raion 7.   Alimentara. - Raion 7. Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 1:43 am

Rein se plimba pe trotuar cu mainile in buzunar, ascultand muzica. Vazandu-le pe fete se opri si spuse:
-Salut!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Alimentara. - Raion 7. Empty
MesajSubiect: Re: Alimentara. - Raion 7.   Alimentara. - Raion 7. Icon_minitime

Sus In jos
 
Alimentara. - Raion 7.
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Secret-Agent :: New York : City :: Centrul comercial-
Mergi direct la: