Secret-Agent
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Secret-Agent

Ochelarii de firma, costum cu cravata, echipament de ultima tehnologie!A ce suna?!Nu cumva a agent secret?!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Uneori e nevoie si de distractie, nu?

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Tsushi Sujini
Incepator
Incepator
Tsushi Sujini


Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 22/07/2009

Uneori e nevoie si de distractie, nu? Empty
MesajSubiect: Uneori e nevoie si de distractie, nu?   Uneori e nevoie si de distractie, nu? Icon_minitimeMier Iul 22, 2009 11:34 pm

OOC:vara(iunie), sambata, caldura mare.
BIC:
Se aseza intr-un leagan, legandu-se tare, priviind copii ce se jucau peste tot. Zambii ca si ei, intr-un mod copilaresc, apoi isi ridica privirea spre soare, dar si-o ferii, pentru ca razele o deranjau ochiilor.
Sus In jos
H.S. Anabelle
User Special
User Special
H.S. Anabelle


Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 22/07/2009

Uneori e nevoie si de distractie, nu? Empty
MesajSubiect: Re: Uneori e nevoie si de distractie, nu?   Uneori e nevoie si de distractie, nu? Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 12:06 am

Anabelle intra cu pasi mari in parculet, ocolind copii care alergau desi nu se uita la ei. Avea in mana o carte pe care o tinea deschisa citind in timp ce mergea, fara sa se loveasca insa de nimeni.
Se aseza pe o banca libera continuand sa citeasca.
Sus In jos
Crystal Smith
Admin
Crystal Smith


Numarul mesajelor : 54
Data de inscriere : 21/07/2009

Uneori e nevoie si de distractie, nu? Empty
MesajSubiect: Re: Uneori e nevoie si de distractie, nu?   Uneori e nevoie si de distractie, nu? Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 12:15 am

Ii dadu unui baietel o acadea,ii se parea simpatic,pustiul.
-Cu placere! Spuse mergand catre o banca dar se impiedica.
-Ei dracie,cine a pus asfaltul asta aici?! Se imbufna ca un copil mic.
Sus In jos
http://provocative-girls.omgforum.net/forum.htm
H.S. Anabelle
User Special
User Special
H.S. Anabelle


Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 22/07/2009

Uneori e nevoie si de distractie, nu? Empty
MesajSubiect: Re: Uneori e nevoie si de distractie, nu?   Uneori e nevoie si de distractie, nu? Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 12:16 am

- Lucratorii?
Propuse Anabelle un raspuns la intrebarea brunetei fara sa isi ridice insa privirea din cartea ei.
Sus In jos
Tsushi Sujini
Incepator
Incepator
Tsushi Sujini


Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 22/07/2009

Uneori e nevoie si de distractie, nu? Empty
MesajSubiect: Re: Uneori e nevoie si de distractie, nu?   Uneori e nevoie si de distractie, nu? Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 12:17 am

O privii pe bruneta, care era in apropierea ei. Chicoti, apoi raspunse vizibil amuzata:
-Defapt nu este asfalt, este un material gen saltea care arata ca si asfaltul. replica
Sus In jos
Crystal Smith
Admin
Crystal Smith


Numarul mesajelor : 54
Data de inscriere : 21/07/2009

Uneori e nevoie si de distractie, nu? Empty
MesajSubiect: Re: Uneori e nevoie si de distractie, nu?   Uneori e nevoie si de distractie, nu? Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 12:18 am

-Ei trebuie sa faca ceva cu ele,spuse ridicandu`se si scuturandu`se pe pantaloni.
-Pff,ieri ii cumparasem! Spuse luandu`si o inghetata de capsiuni.
-Vrei?! Intreba uitandu`se catre roscata,acelasi zambet copilaresc.
Sus In jos
http://provocative-girls.omgforum.net/forum.htm
H.S. Anabelle
User Special
User Special
H.S. Anabelle


Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 22/07/2009

Uneori e nevoie si de distractie, nu? Empty
MesajSubiect: Re: Uneori e nevoie si de distractie, nu?   Uneori e nevoie si de distractie, nu? Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 12:19 am

Anabelle o privi abtinandu-si intrebarea "esti normala?" cand i se oferi inghetata.
- Nu, multumesc. Nu suport capsunile.
Raspunse amintindu-si de alergia ei vesnica la acea substanta oribila produsa de acele fructe mici si rosiatice. Nu ca o inghetata vanduta in parc ar fi continut macar 1% capsuni adevarate, dar prefera sa nu riste.
Sus In jos
Crystal Smith
Admin
Crystal Smith


Numarul mesajelor : 54
Data de inscriere : 21/07/2009

Uneori e nevoie si de distractie, nu? Empty
MesajSubiect: Re: Uneori e nevoie si de distractie, nu?   Uneori e nevoie si de distractie, nu? Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 12:21 am

-Tie nu`ti place nimic .. Spuse punandu`si mainile in san,copil mic suparat,ce ciudat,parea ca si cum chiar era un copil de 3 ani.
Sus In jos
http://provocative-girls.omgforum.net/forum.htm
H.S. Anabelle
User Special
User Special
H.S. Anabelle


Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 22/07/2009

Uneori e nevoie si de distractie, nu? Empty
MesajSubiect: Re: Uneori e nevoie si de distractie, nu?   Uneori e nevoie si de distractie, nu? Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 12:22 am

- Aproximativ. Imi plac cartile.
Replica zambind putin mai larg indicandu-i fetei volumul pe care il tinea in mana.
Sus In jos
Crystal Smith
Admin
Crystal Smith


Numarul mesajelor : 54
Data de inscriere : 21/07/2009

Uneori e nevoie si de distractie, nu? Empty
MesajSubiect: Re: Uneori e nevoie si de distractie, nu?   Uneori e nevoie si de distractie, nu? Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 12:24 am

-Soarece de biblioteca .. Spuse cu un ton copilaresc,murdarindu`se pe varful nasului de inghetata,sufland in el,ca si cum era o suvita de par,desii remarca aceea nu era una rautacioasa.
Sus In jos
http://provocative-girls.omgforum.net/forum.htm
H.S. Anabelle
User Special
User Special
H.S. Anabelle


Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 22/07/2009

Uneori e nevoie si de distractie, nu? Empty
MesajSubiect: Re: Uneori e nevoie si de distractie, nu?   Uneori e nevoie si de distractie, nu? Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 12:25 am

Anabelle zambi amintindu-si de cate ori i se spusese asta. Ori era considerata atleta neserioasa ori tocilara lipsita de capacitati fizice. Niciodata nu se gandeau oamenii ca poti fi ambele simultan.
Lasa o secunda cartea pe genunchi scotand din buzunar un servetel de unica folosinta intinzandu-l fetei pentru a se sterge.
Sus In jos
Tsushi Sujini
Incepator
Incepator
Tsushi Sujini


Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 22/07/2009

Uneori e nevoie si de distractie, nu? Empty
MesajSubiect: Re: Uneori e nevoie si de distractie, nu?   Uneori e nevoie si de distractie, nu? Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 12:26 am

Sarii din leagan, aterizand perfect pe asa zisul ciment. Privii inca o data copii ce alergau peste tot, foarte veseli. I se pareau draguti, si adora pustii
Sus In jos
Crystal Smith
Admin
Crystal Smith


Numarul mesajelor : 54
Data de inscriere : 21/07/2009

Uneori e nevoie si de distractie, nu? Empty
MesajSubiect: Re: Uneori e nevoie si de distractie, nu?   Uneori e nevoie si de distractie, nu? Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 12:27 am

-Cel putin esti politicoasa, scoase limba,din nou copilaresc,devenea deja enervant,dar acela era modul ei de a fi,mereu.Se sterse arucandu`l la cos.
-Laudati`ma ca sunt ecologica! Zise zambind copilaresc.
Sus In jos
http://provocative-girls.omgforum.net/forum.htm
H.S. Anabelle
User Special
User Special
H.S. Anabelle


Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 22/07/2009

Uneori e nevoie si de distractie, nu? Empty
MesajSubiect: Re: Uneori e nevoie si de distractie, nu?   Uneori e nevoie si de distractie, nu? Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 12:29 am

- E la moda sa fi "eco girl".
Replica cu o nota evidenta de dispret in vocea grava cand pomeni de "moda".
Sus In jos
Crystal Smith
Admin
Crystal Smith


Numarul mesajelor : 54
Data de inscriere : 21/07/2009

Uneori e nevoie si de distractie, nu? Empty
MesajSubiect: Re: Uneori e nevoie si de distractie, nu?   Uneori e nevoie si de distractie, nu? Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 12:30 am

-Eiiii .. Nu prea ma dau in vant dupa moda .. Spuse stramband din nas,apoi se aseza pe banca,cu picioarele incrucisate,caci purta pantaloni trei sferturi,evident,Puma.
-Ce ai de gand sa faci ?! Spuse punandu`si mainile la ceafa,privind cerul.
Sus In jos
http://provocative-girls.omgforum.net/forum.htm
Tsushi Sujini
Incepator
Incepator
Tsushi Sujini


Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 22/07/2009

Uneori e nevoie si de distractie, nu? Empty
MesajSubiect: Re: Uneori e nevoie si de distractie, nu?   Uneori e nevoie si de distractie, nu? Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 12:31 am

Ofta, ridicandu-si privirea spre norii foarte subtiri. Se uita apoi la soare, incercand sa ii faca fata.
Sus In jos
H.S. Anabelle
User Special
User Special
H.S. Anabelle


Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 22/07/2009

Uneori e nevoie si de distractie, nu? Empty
MesajSubiect: Re: Uneori e nevoie si de distractie, nu?   Uneori e nevoie si de distractie, nu? Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 12:48 am

Anabelle se uita si la Sujini o secunda, studiindu-i miscarile. I se parea cunoscuta dintr-un anumit motiv, dar nu isi dadea seama de ce.
Apoi auzi intrebarea lui Crystal.
- Nimic special.
Sus In jos
Tsushi Sujini
Incepator
Incepator
Tsushi Sujini


Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 22/07/2009

Uneori e nevoie si de distractie, nu? Empty
MesajSubiect: Re: Uneori e nevoie si de distractie, nu?   Uneori e nevoie si de distractie, nu? Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 12:52 am

Se aseza pe o banca, lasandu-si capul pe spate. Ofta din nou, nici ea nu stia de ce repeta acelasi lucru mereu. Isi puse mainile dupa gat, intinzandu-se
Sus In jos
Rein
Admin
Rein


Leu Sobolan
Numarul mesajelor : 39
Data de inscriere : 22/07/2009
Varsta : 28
Localizare : In hell

Uneori e nevoie si de distractie, nu? Empty
MesajSubiect: Re: Uneori e nevoie si de distractie, nu?   Uneori e nevoie si de distractie, nu? Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 1:45 am

Rein intra in parc, privind copiii ce alergau de colo colo. Le zambi strengareste si continua sa se plimbe.
Sus In jos
Tsushi Sujini
Incepator
Incepator
Tsushi Sujini


Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 22/07/2009

Uneori e nevoie si de distractie, nu? Empty
MesajSubiect: Re: Uneori e nevoie si de distractie, nu?   Uneori e nevoie si de distractie, nu? Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 3:25 am

Isi lasa capul jos, la pozitita normala. Privii oamenii de treceau pe alee, trecandu-si mana prin par
Sus In jos
Crystal Smith
Admin
Crystal Smith


Numarul mesajelor : 54
Data de inscriere : 21/07/2009

Uneori e nevoie si de distractie, nu? Empty
MesajSubiect: Re: Uneori e nevoie si de distractie, nu?   Uneori e nevoie si de distractie, nu? Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 4:44 am

-Bai vere da` ce aveti toti azi de oftati asa de mult?!Spuse privind catre Sujini.
Sus In jos
http://provocative-girls.omgforum.net/forum.htm
Rein
Admin
Rein


Leu Sobolan
Numarul mesajelor : 39
Data de inscriere : 22/07/2009
Varsta : 28
Localizare : In hell

Uneori e nevoie si de distractie, nu? Empty
MesajSubiect: Re: Uneori e nevoie si de distractie, nu?   Uneori e nevoie si de distractie, nu? Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 4:49 am

Rein o vazu pe Crystal si merse catre ea si ceilalti.
-Salut!
Sus In jos
Crystal Smith
Admin
Crystal Smith


Numarul mesajelor : 54
Data de inscriere : 21/07/2009

Uneori e nevoie si de distractie, nu? Empty
MesajSubiect: Re: Uneori e nevoie si de distractie, nu?   Uneori e nevoie si de distractie, nu? Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 4:56 am

Se scarpina putin la ceafa,observandu`i figura cunoscuta.
-Yep,stai,nu`mi spune,Rein,nu?!
Sus In jos
http://provocative-girls.omgforum.net/forum.htm
Rein
Admin
Rein


Leu Sobolan
Numarul mesajelor : 39
Data de inscriere : 22/07/2009
Varsta : 28
Localizare : In hell

Uneori e nevoie si de distractie, nu? Empty
MesajSubiect: Re: Uneori e nevoie si de distractie, nu?   Uneori e nevoie si de distractie, nu? Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 5:02 am

-Vad ca ai o memorie buna..sau ghicesti nume in stele, raspunse el zambind.
Sus In jos
Crystal Smith
Admin
Crystal Smith


Numarul mesajelor : 54
Data de inscriere : 21/07/2009

Uneori e nevoie si de distractie, nu? Empty
MesajSubiect: Re: Uneori e nevoie si de distractie, nu?   Uneori e nevoie si de distractie, nu? Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 5:04 am

-Le am pe toate eu .. Spuse zambindu`i inapoi,apoi se intoars catre Anabelle.
-Iarta`ma,ce spuneai?!se frca la ceafa,ca un copil mic ce`si cee scuze
Sus In jos
http://provocative-girls.omgforum.net/forum.htm
Continut sponsorizat





Uneori e nevoie si de distractie, nu? Empty
MesajSubiect: Re: Uneori e nevoie si de distractie, nu?   Uneori e nevoie si de distractie, nu? Icon_minitime

Sus In jos
 
Uneori e nevoie si de distractie, nu?
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Secret-Agent :: New York : City :: Parcuri :: Parc pentru copii-
Mergi direct la: